• Artes Orman Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

Dış Cephe Kompakt

ASD EXT-LINE , termoset esaslı reçineler ile emprenye edilerek, yüksek basınç işlemi ile (≥5MPa) birbirine yapıştırılan selülozik lifli ve UV+ ışınlarına dayanımı arttırıcı özellikteki katmanlardan oluşan kompozit yapıdır. ASD Laminat ‘ın geniş ve dekoratif ürün yelpazesi sayesinde uygulandığı dış cephelerde yaratıcı ve modern bir görünüm sağlamaktadır.
EXT-LINE’ın özel yapısı kimyasal maddelere,darbeye,don ve sıcak gibi sert hava koşullarına karşı dayanıklı olmasını ayrıca renk solmasına,sararmaya ve asit yağmurlarına karşı dirençli olmasını sağlar.Ses yalıtımı yüksek(14 dB) olan bu malzeme çevreci olma özelliği ile de ön plana çıkar.
ASD EXT-LINE ,kaliteli ve dayanıklı olmasıyla beraber zorlu hava şartları karşısında yüksek mukavemet göstergesi sayesinde ısı kaybını önleyerek,sıcak/soğuk kaybının minimuma inmesini sağlar.

ASD EXT-LINE kataloğunda belirtilen depolama,montaj ve bakım talimatlarına uyulması halinde renk solmazlığını ve mekanik işlevselliğini 10 yıl için garanti eder.
ASD EXT-LINE ,yapısında halojen,asbest,hidroklorik asit,ağır metaller,dioksin gazları,solvent ve sıvı madde barındırmamasının yanında içerdiği %65 oranında doğal lif sayesinde çevre dostudur.
Mekaniksel dayanımı yüksek bu ürün,rahat kurulum ve kolay temizlenebilme özelliği sayesinde tüm dış mekan uygulamalarında tercih edilmektedir.
*Yoğun olarak gereksinim duyulan 6,8,10mm kalınlığındaki panellerin yanı sıra tercihen 2-20 mm arasında üretim yapılabilmektedir.

1300 x 3050

Tümü
ASD Dış Cephe Koleksiyon (
)