• Artes Orman Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

Labgrade Compact

ASD Labgrade , gelişmiş teknolojisi ile EN 438-2 standartlarına uygun ve yüzeyinde kimyasallara karşı gözle görünür dereceden yüksek dayanıma sahip olan compact grubudur.Yangın geciktirici ve antistatik özellikte olan bu malzeme ;çarpma,çizilme,nem ve aşınmaya direnci çok yüksek olması sebebi ile tüm laboratuvarlarda ve hijyen gerektiren sahalardaki iş tezgahlarında, talebe en iyi şekilde cevap vermektedir.

Yüzey ,zehirli maddelerle ve kimyasallarla tepkimeye girmeyen dayanıklı özelliktedir.Bu durum gıda maddelerinin temasında ve kullanımında onaylanmıştır.

Labgrade kompaktın orijinal görünümü koruyabilmek için yüzeyi temiz ve kuru tutulmalıdır.Koyu görünen kirleri ve lekeleri ılık su ve hafif deterjan ile rahatlıkla temizlemek münkündür ancak güçlü kimyasallar ,konsantre mineral asitler ve kostik alkalileri yüzeyden uzat tutmamız gerekmektedir.

Labgrade kompakt malzemenin EN 438-2 göre 24 saat süre ile aşağıdaki kimyasallara dayanıklı olduğu tespit test edilmiştir ve tüm sonuçlar 5 (gözlenen değişiklik yok) olarak derecelendirilmiştir.

-Bakır Sülfat %10          -Amonyum Hidroksit %28       -Gümüş Nitrat %1                -Sitrik Asit %30

-Eter %20         -Sülfürik Asit %33         -Nitrik Asit %30     -İyot   -Etil Asetat                -Hidrojen Peroksit

Tümü
Düz Renkler (
)